Vila Alehandro

Adresa:
Rruga Asim Zeneli
Vila Nr 2
Tiranë,
Shqipëri
telefon:
+355 (0) 44504718
website:
Vizitoni Websitn
Kontaktoje këtë Biznes

Eshtë Biznesi juaj?

Përshkrimi

Restoranti - Salla Ambasador
Gatime te pergatitura me delikatese nga shefi yne Rigels Rumani, vere e perzgjedhur nga kantinat me te mirenjohura ne botë, ambjentet tona te dekoruara me nje finese veneciane ne cdo detaj si dhe shërbime yne professional, do te garantojne nje eksperience te paharrueshme.

Evente Speciale - Muzike Live
Cdo mbremje muzike live nen shoqerine e latin jazz si dhe cdo fundjave nga nje event special me kercimtaret tane profesioniste. Cha Cha Cha, Rumba e shume rryma te tjera magjepsese.

Lounge Club Exclusive
Koktej, gatime buffet dhe pijet Open Bar (pa limit): 1,500 leke personi!
Per diten me te vecante te jetes tuaj ~Dasma~, pijet Open Bar (pa limit) & Menu Restoranti e perzgjedhur sipas deshires.
Nga 3,800 Leke Personi!
Ne cmim perfshihet edhe zbukurimi i salles.

A keni edhe ju një Biznes?

1. Publikoni Biznesin tuaj
2. Fitoni akses të plotë
3. Lidhuni me më shumë konsumatorë

Publiko tani »