Kompleksi Sportiv - Calcetto “ARENA”


  1. Gjërat që ofrojmë:
  1. Calcetto
  2. Shkolle futbolli
E re
Adresa:
Rruga Fejzi Hizmo
Unaza e re, mbrapa IT Oil (ish Taci Oil)
Tiranë,
Shqipëri
telefon:
069 20 500 04
Kontaktoje këtë Biznes

Eshtë Biznesi juaj?

Përshkrimi

Pak minuta nga qendra e Tiranes, larg nga zhurma dhe smogu i qytetit dhe e ndodhur ne mes te gjelberimit, eshte e gatshme per Ju struktura jone e sapo ndertuar, Kompleksi Sportiv - Calcetto “ARENA”.

Kompleksi eshte teresisht i mbuluar dhe perbehet nga 2 fusha futbolli (40mx20m) te ndertuara konform kushteve teknike dhe kerkesave te FIFA-s dhe me bar artificial Hollandez te gjenerates se fundit.

Hapesirat ndihmese te dhomave te zhveshjes/dushe/WC /Zyra/Fushe 10mX6m per nxemje dhe Bar-Kafe, etj. jane mjaft komode. Parkim i garantuar prej 1500 m2 dhe siguri maksimale per mjetin Tuaj dhe lojtaret tane te vegjel.

Ambient sportiv mjaft i qete per aktivitete futbollistike si calcetto per te rritur dhe shkolle (kurse) trajnimi futbolli per femijet, te rinjte dhe te rejat te apasionuar pas ketij sporti kaq popullor.

Ne qendren tone sportive funksionon shkolla e futbollit e drejtuar nga Trajnere me licence te FSHF dhe ku cdo femije nga mosha 6-15 vjec ne radhe te pare edukohet per tu formuar si njeri dhe pastaj si sportist qe respekton FairPlay dhe futbollist i ardhshem ne cdo aspekt.

Impianti eshte ne dispozicion te Trajnereve te ndryshem te futbollit te moshave per organizimin e stervitjeve ditore, te turneve, mini kampionateve dhe te cdo lloj kompeticionesh sipas kerkesave Tuaja.

A keni edhe ju një Biznes?

1. Publikoni Biznesin tuaj
2. Fitoni akses të plotë
3. Lidhuni me më shumë konsumatorë

Publiko tani »