Gold Optik


  1. Gjërat që ofrojmë:
  1. Syze optike
  2. Syze dielli
  3. Aksesorë për syze
Adresa:
Rruga Ibrahim rugova
Perballe Tajvanit, ngjitur me La Voglia
Tiranë,
Shqipëri
telefon:
0672011273
Kontaktoje këtë Biznes

Eshtë Biznesi juaj?

Përshkrimi

Dyqanet e Gold Optikes sot jane pikat e referimit jo vetem per ata qe kane nevoje per nje vizite optometrie dhe skelet optik, por edhe per ata qe jane ne kerkim te dhuratave te cmuara apo aksesoreve te modes si syzet e diellit edhe ato optike, tek ne do te gjeni koleksionet me te funditme cmimet me te mira ne treg.

Gold Optik ju ofron klienteve te saj nje perzgjedhje te gjere skeletesh, syzesh dhe lente per te gjithe preferencat tuaja, si psh: Vogue, Ray Ban, Prada, Dolce&Gabanna, Roberto Cavalli, Police, etj.

Hapur çdo ditë

Adresa të tjera:
- Rruga Vaso Pasha (Libri universitar)10 metra nga Vesa Center
- Rruga Durresit
- Vasil Shanto

A keni edhe ju një Biznes?

1. Publikoni Biznesin tuaj
2. Fitoni akses të plotë
3. Lidhuni me më shumë konsumatorë

Publiko tani »