Choose Balkans

Adresa:
Tirana, Tirana County, Albania
Tiranë, 1000,
Shqipëri
telefon:
069 88 011 81
website:
Vizitoni Websitn
Kontaktoje këtë Biznes

Përshkrimi

Apartamente me Qira Ditore / Qera Ditore janë pjesë integrale e Choose Balkans. Kompania jonë është një prej operatorëve të parë, në tregun Shqiptar, në ofrimin e një koleksioni të gjerë akomodimesh me qira afatshkurtër lokalizuar në qendër të Tiranës. Të gjitha akomodimet ofrojnë lidhje interneti WiFi falas, dhe janë jo më larg se 1 km larg Sheshit Skënderbej. Choose Balkans ofron qira / qera afatshkurtra (ditore, javore, mujore) apartamente, studio, garsoniere dhe vila në disa nga zonat më të preferuara në Tiranë, Vlorë, Pogradec, Theth, Valbonë, Gjiri i Lalzit, Sarandë dhe Hirmarë.

Ska rëndësi nëse jeni turist, në një udhëtim biznesi, rimbledhje familjare ose një grup miqsh që vizitojnë Tiranën, ne do të gjejmë vendin e ideal për qëndrimin tuaj.

Qëllimi ynë është t’iu ofrojmë klientëve tanë kombinimin më të mirë të komoditetit maksimal të shtëpive (plotësisht të kompletuara) me vendodhjet më qëndrore dhe çmime optimale.

A keni edhe ju një Biznes?

1. Publikoni Biznesin tuaj
2. Fitoni akses të plotë
3. Lidhuni me më shumë konsumatorë

Publiko tani »